Novinky

PWC SE STALO PARTNEREM SOUTĚŽE LADY BUSINESS

PWC SE STALO PARTNEREM SOUTĚŽE LADY BUSINESS

Firma PricewaterhouseCoopers Česká republika (PwC) se stala partnerem letošního ročníku soutěže Lady Business Moravskoslezského kraje 2019 a vybraným soutěžícím nabídne unikátní možnosti v podobě business snídaně a pracovních stáží.

PwC Česká republika se zabývá auditorskými, daňovými, právními a poradenskými službami včetně poradenství v oblasti technologií. PwC je součástí celosvětové sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. V České republice je naleznete v kancelářích v Praze, Brně a Ostravě. Pro vybrané účastnice soutěže uspořádá firma přímo ve své ostravské pobočce business snídani, během které budou moct vybrané ladies nahlédnout do zákulisí firmy a něco víc se o společnosti dozvědět.  Kromě toho budou mít soutěžící, zejména pak ty v kategorii studentky, možnost účastnit se výběrového řízení na pracovní stáž.

Pokud vás láká stát se součástí týmu PwC nebo nahlédnout do prostředí firmy a poznat její firemní kulturu, přihlaste se do soutěže Lady Business nebo někoho nominujte na www.ladybusiness.cz.

Back to Top